Po raz pierwszy udostępniamy sekretne nagrania 10 webinarów
o tworzeniu dochodowego biznesu online i budowaniu pozycji eksperta!
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Mówią, że biznes online jest łatwy…
Ale nie mówią, że tylko wtedy, kiedy dobrze wiesz, co robisz!
Prowadzenie biznesu online nigdy nie było prostsze, prawda? Możesz nawet w ciągu jednego dnia uruchomić media społecznościowe, stronę www, do tego sklep online i platformę z kursem. Problem w tym, że wszechobecne technologie ani trochę nie ułatwią Ci pozyskania klientów i sprzedaży jeśli nie masz strategii na ich wykorzystanie! 

Musisz dobrze wiedzieć, co robisz, aby przebić się przez zgiełk tłumów ludzi chcących zarobić w sieci.

Dlatego oprócz strategii i szkoleń od Magdaleny Pawłowskiej, której skuteczność potwierdziły setki kursów online wydanych przez jej kursantów i kursantki, mamy dla Ciebie szkolenia online z topowymi ekspertami branży online. To najlepsi gracze w swoich branżach, którzy podzielą się prawdziwymi perełkami ze swojej pracy i dadzą Ci nowe strategie na Twoje kampanie!
Oto, czego nauczysz się z 10 webinarów dla osób zarabiających w Internecie!
 • 3 fazy budowania imperium online, których znajomość zaoszczędzi Ci wiele czasu i błędów. Poznasz krok po kroku strategię działania od początku do zarabiania.
 • ​Jak profesjonalnie pokazać swoją markę osobistą w USA i UK, aby sprzedać tam swoje kursy online.
 • ​Jakie trendy wideo pomogą Ci budować pozycję eksperta i jak je stworzyć.
 • ​Jak sprzedawać kursy online przez telefon i zwiększać swoje obroty.
 • ​Jak zbudować kanał na YouTube i efektywnie wykorzystać go w biznesie online.
 • ​Najlepsze praktyki strony www i bloga dla ekspertów.
 • ​Najlepsze sposoby dla branży edukacji online na reklamy w kanałach Google.
 • ​Jak tworzyć imperium produktowe - rodzaje produktów niezbędne każdemu ekspertowi!
 • ​Jak przygotować perfekcyjną prezentację sprzedażową, aby Twoje wystąpienia i filmy zarabiały.
 • ​Jak pokonać opór przed działaniem i pomimo niego realizować swoje plany.
POZNAJ SZCZEGÓŁY SZKOLEń W PAKIECIE
Magdalena Pawłowska
Proces budowania imperium online
Denerwuje Cię, że Twoje działania online przynoszą mniejsze rezultaty niż oczekujesz? Zastosuj 3 fazy budowania imperium online, wdrażając kluczowe dla sukcesu elementy, które dadzą wymierne efekty,

Magda powtarza, że sukces kryje się we wdrażaniu. Dlatego na szkoleniu omawia KONKRETNĄ KOLEJNOŚĆ tworzenia dochodowego biznesu, opartego o kursy online. Właśnie przez pomijanie tych kroków lub nieodpowiednią kolejność, frustruje Cię brak efektów, na które tak ciężko pracujesz! Jeżeli chcesz uniknąć błędów i mieć pewność, że czas zainwestowany w biznes opłaci się, musisz poznać te 3 fazy!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 297 PLN
Magdalena Pawłowska
Wprowadzanie kursu online na rynki w USA i UK
Jeżeli chcesz sprzedawać swoje kursy online w USA, aby zarabiać w dolarach lub w UK i zarabiać w funtach, musisz przygotować się inaczej do kampanii niż na polski rynek.

Na tym szkoleniu dowiesz się, jak zaplanować odpowiednią kampanię promocyjną, o 3 metodach wprowadzania kursów na zachodnie rynki, jakie różnice kulturowe musisz uwzględnić, jak zrobić research rynków oraz jak racjonalnie dysponować budżetem, aby nie przepalić pieniędzy!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Cezary Lech
Trendy wideo w mediach społecznościowych
Dowiedz się, jakie trendy wideo królują w mediach społecznościowych i wykorzystaj je do budowania swoich zasięgów. Poznaj schemat 8 elementów scenariusza najciekawszej reklamy wideo, 10 narzędzi do tworzenia treści wideo oraz praktyczne rekomendacje z jakich materiałów stockowych korzystać.

Cezary przekaże Ci również bardzo techniczne podpowiedzi zwiększające zaangażowanie Twoich filmów - od złapania uwagi po formatowanie filmów!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Basia Piasek
Proces skutecznej sprzedaży przez telefon
Po tym szkoleniu chwycisz za telefon i zaczniesz dzwonić do swoich klientów! Basia bardzo konkretnie pokazuje, jak zwiększyć sprzedaż telefoniczną. Wyjaśni Ci dlaczego warto to robić, jeżeli nie stosujesz obecnie tego kanału sprzedaży oraz pokaże jak prowadzić skuteczną rozmowę sprzedażową.

Poznasz skrypt skutecznej rozmowy telefonicznej oraz metodę na zwiększenie konwersji, dzięki metodzie niższego progu wejścia.

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Magdalena Daniłoś
Skuteczna dystrybucja wideo na Facebooku i YouTube
Po tym szkoleniu zrozumiesz dlaczego musisz istnieć na obu platformach, czym różnią się reklamy na nich i jakie wideo stosować.

Dowiesz się też, jak działają algorytmy YouTube i jak w praktyce wykorzystać tę wiedzę do zwiększania swojej popularności na tym portalu. Nie zabraknie też praktycznych instrukcji, jak nagrywać wideo przyjazne dla urządzeń mobilnych, tricków na zwiększanie zaangażowania czy optymalnego czasu trwania filmów.

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Łukasz Wiśniak
Reklama w Google Ads
Łukasz to prawdziwa skarbnica wiedzy dla ekspertów o reklamach w Google, Gmail i YouTube. W ciekawy i praktyczny sposób pokaże Ci, jak wykorzystać każdy z tych kanałów, aby pozyskiwać nowych klientów.

Poza strategiczną częścią, zagłębisz się również w techniczne aspekty, które samemu ciężko rozgryźć. Od tworzenia kampanii, zrozumienia celów reklamowych Google, przez typy reklam, korzystanie z machine learning po reklamy kontekstowe.

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Michał Wawrzyniak
Od 0 do 30 milionów w 10 lat
Michał i jego dorobek, to jeden z najlepszych przykładów budowania imperium produktów w Polsce. Na szkoleniu podzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem o rodzajach produktów, które są potrzebne każdemu ekspertowi, sposobach na podnoszenie ich wartości i dźwigniach, których możesz używać do budowania marki.

Oprócz wiedzy nt. procesu powstawania produktów, zainspirujesz się wieloma podpowiedziami jak wyróżnić się na rynku, jak prowadzić Facebook LIVE oraz jak nabrać wprawy w produkcji swoich kursów.

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Barbara Lech
Jak realizować cele pomimo oporu czy braku chęci
Żaden ekspert nie ominie stawienia czoła oporowi, który spotyka nawet najmądrzejsze, najbardziej zmotywowane osoby! Dlatego ten temat musiał się pojawić, aby Twoje wielkie cele nie zostały tylko zapiskami w notesie. 

Barbara pokaże Ci jaka jest istota oporu, który nie zatrzymuje Cię przed działaniem, jakie mechanizmy opór uruchamia w Twojej głowie oraz jak je szybko wykryć, aby od prokrastynacji lub stresu przejść do działania!

WARTOŚĆ DWÓCH SZKOLEŃ: 2 x 175 PLN
Paweł Tkaczyk
Elementy perfekcyjnej prezentacji sprzedażowej
Kto inny mógłby opowiedzieć o prezentacjach, jeżeli nie jeden z najbardziej rozchwytywanych prelegentów w kraju! Paweł przygotował dla Ciebie niesamowicie praktyczne szkolenie, gdzie krok po kroku wyjaśnia elementy skutecznej prezentacji sprzedażowej.

Poznasz 4P tworzenia takich prezentacji, dowiesz się, jakie historie musisz wpleść, jak podać cenę, aby nie przestraszyć klienta, jak nie kończyć prezentacji i wiele więcej! Oczywiście to wszystko okraszone jego niepowtarzalnym stylem i ciekawymi faktami.

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 175 PLN
Aktywuj natychmiastowy dostęp do wiedzy, która przeniesie Twój biznes online na kolejny poziom
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Oto, co otrzymujesz:
 • 10 treściwych szkoleń online przeprowadzonych przez topowych ekspertów
 • ​Aż 14h 56 min wiedzy
 • ​Dostęp online na 365 dni
 • Wszystkie szkolenia w formie wideo
 • Gotowe do wdrożenia rozwiązania
 • ​Wachlarz kluczowych tematów w online marketingu
 • Bonusowy webinar niespodzianka: Jak wykorzystać blog do budowania swojej marki i biznesu online. Wartość 175 zł
Wartość Pakietu: 2047 zł
Teraz -76%!  Oszczędzasz aż 1.550 zł
Oferta BLACK FRIDAY: 497 zł

UWAGA! Ten pakiet jest dostępny po raz pierwszy i zniknie wraz z końcem promocji!

Oferta ważna jeszcze tylko:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Skorzystaj z obniżki 76%, aby poznać najlepsze praktyki budowania biznesu online!
Copyright 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone Launch Valley Ltd